До професійного зростання

16 червня в ВСП ФКП ДУЕТ розпочалися захисти дипломних проєктів. Першими естафету студентських проєктів  розпочали випускники спеціальності 133 «Галузеве машинобудування»

Цього року студенти обрали різноманітні теми для дипломних проєктів. Під час презентацій проєктів говорили про сучасні методи отримання заготовок, використання сучасного ріжучого інструмента й оснащення.

Щирі привітання із захистом дипломного проєкту і присвоєнням кваліфікації техніка-технолога всім студентам, але найкращими з них були Гусинська Владислава, Григорович Анастасія, Боросан Павло.

Яскравим завершенням захисту дипломних робіт спеціальності 133  «Галузеве машинобудування» стало особливе привітання від І.В. Засельского, доцента кафедри інжинірингу з галузевого машинобудування Технологічного інституту Державного університету економіки і технологій.

Не хочемо прощатися з нашими яскравими випускниками! Тож щиро вітаємо їх із першою сходинкою професійного зростання!

Матеріал надіслала Наталія Байдарова, завідувач бібліотеки ВСП ФКП ДУЕТ.

17.06.2021