Вступ до магістратури: важливі поради

Завершена реєстрація вступників на ОС «Магістр» для складання ЄФВВ та/або ЄВІ у 2021 році.

Календарний графік вступу на ОС «Магістр» у 2021 році:

• • Запрошення-перепустки, в яких буде визначено час та місце проведення тестування, учасники ЗНО отримають до 16 червня.
  • • 30 червня – Єдиний вступний іспит з іноземної мови.
  • • 2 липня – Єдине фахове вступне випробування з права.
  • • Оголошення офіційних результатів тестування відбудеться не пізніше 13 липня.

Радимо добре підготуватися до випробувань. Для цього можна скористатися офіційним ресурсом «ЗНО-ОНЛАЙН», де Ви знайдете тести зовнішнього незалежного оцінювання, що складалися вступниками до магістратури у попередніх роках. До переліку включені тести:

- єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) із загальної навчальної правничої компетенції (ТЗНПК),

- тести ЄФВВ з права та тести єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземних мов (англійської, французької, німецької та іспанської).

Всім, студентам, які прагнуть досягти успіхів у магістратурі, ми бажаємо твердої впевненості у власних силах і знаннях, і не менш твердої руки під час складання іспитів!

04.06.2021