Громадське обговорення ОП «Хімічні технології та інженерія» другий (магістерський) рівень

Громадське обговорення ОП «Хімічні технології та інженерія»  другий (магістерський) рівень

Громадське обговорення ОП «Хімічні технології та інженерія» за спеціальністю 161 Хімічні технології та інженерія на другому (магістерському) рівні вищої освіти.

Навчально-науковий технологічний інститут ДУЕТ запрошує долучитися до обговорення проєкту освітньої програми, розробленого кафедрою хімічних технологій та інженерії із врахуванням рекомендацій здобувачів, випускників, практиків у сфері хімічних технологій переробки твердого палива, раціонального використання енергоресурсів, впровадження інноваційних технологій у виробництво .

Запрошуємо до 31 травня 2021 року, здобувачів вищої освіти, представників освітянської спільноти університету, батьків студентів та роботодавців ознайомитись із програмою та долучитись до її обговорення, надавши свої рекомендації через гугл форму. З програмою можна ознайомитись за посиланням.

27.05.2021