Зустріч із представником «Приватбанку»

26 листопада у лаунж-зоні інституту відбулася зустріч із представником «Приватбанку» Наталею Літвіновою

Вона ознайомила студентів 1-2 курсів факультету економіки та управління з роботою банку та послугами, які він надає клієнтам. Представив гостю декан факультету економіки та управління доцент Руслан Дутчак.

Студенти вдячні за зустріч із спеціалістом «Приватбанку», вони ставили їй питання, на які п.Наталя давала конкретні і вичерпні відповіді.

Говорить Наталя Літвінова, керівник відділення «Приватбанку»:

- Я прийшла сьогодні до вас у гості, щоб розповісти про банківський продукт і для того, щоб розповісти студентам, що «Приватбанк» - це дуже класно. Я думаю, багато хто зацікавився, як оформити цей продукт, хтось захоче працювати з нашим банком, а я, можливо, прийти до вас іще раз. Буду дуже рада новим зустрічам. У мене в КЕІ син навчається на першому курсі, на ФЕУ, мій син Данило Літвінов. Він спрямовано йшов навчатися у цей університет, тому що ми чули багато позитивних відгуків про Криворізький економічний. Його оцінки дозволяли отримати бюджетне місце і в інших вузах, але ми вибрали саме цей.

26.11.2019