Вітання психологам

Вітаємо з Всеукраїнським Днем психолога!

Всеукраїнський день психолога відзначається в Україні 23 квітня, починаючи з 2004 року.

Життя людини завжди непередбачуване та бурхливе. Події та суспільство, яке оточує нас, викликають різні емоції, з якими іноді людині важко впоратись самостійно .

Психологія – це наука, що вивчає психічні явища (мислення, почуття, волю) та поведінку людини, саме тому психолог знає, як допомогти у непростих життєвих обставинах. Психологи не тільки допомагають зорієнтуватись у складних ситуаціях, але й сприяють формуванню  гармонійної особистості, яка вміє проявляти емпатію, володіти емоційним інтелектом та ефективно планувати своє життя.

Шановні наші психологи - науково-педагогічний склад кафедри соціально-гуманітарних наук, майбутні психологи, студенти нашої молодої для Університету спеціальності, фахівці-практики, які допомагають нам виховувати сучасних психологів-професіоналів, - вітаємо вас із професійним святом і бажаємо гармонії у всіх сферах вашого життя, тепла близьких людей і амбітних планів та їх успішної реалізації!

З повагою, Адміністрація Університету!

23.04.2021