Намічено нові плани

8 квітня 2021 р. в  відбулася I звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації працівників освіти і науки України Державного університету економіки і технологій

У роботі конференції, яка проходила в режимі відеоконференції, взяли участь 38 делегатів. Головуючою  було обрано Н.В. Волошанюк.

Під час роботи конференції з доповіддю «Про роботу профспілкового комітету з 2016 по 2021 р.» виступила голова профкому А.В. Максимова. Зі звітом «Про роботу ревізійної комісії» -  голова комісії С.І. Мацюра.

В обговоренні підсумків роботи профспілкової організації взяли участь А.В. Кузьміч, О.М. Слісаренко, Н.І. Крюкова, І.Г. Єгорова, А.В. Спринчак.

Конференція визнала роботу профспілкового комітету задовільною.

Постановою конференції  визначено напрямки роботи профспілкового комітету на майбутні 5 років, які спрямовані на забезпечення належного виконання статутних вимог профспілки працівників освіти і науки України, де головним завданням є захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

Головою первинної профспілкової організації працівників освіти і науки України Державного університету економіки і технологій одноголосно обрано А.В. Максимову, заступником  – Н.В. Волошанюк.

До складу новообраного профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників освіти і науки України Державного університету економіки і технологій обрано: доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Н.В. Волошанюк, доцента кафедри іноземних та ділової української мов О.М. Гончаренко, диспетчера Центру студентських комунікацій В.В. Думіну, провідного фахівця Центру  кар’єрного та професійного розвитку IT-HUB Т.М. Заіку, здобувача освіти, гр. КН-18-1 Д.В. Іванченко, керівника  центру  фізичного виховання, спорту та здоров’я Е.О. Кайду, здобувача освіти, гр. ПТБД-19-1 Ю.О. Кикоть, асистента кафедри права і публічного управління та адміністрування А.В. Кузьміч, доцента кафедри управління бізнесом А.В. Максимову, головного інженера господарчого відділу А.В. Спринчака, провідного фахівця юридичної клініки Є.О. Стеця, в.о. завідувача кафедри правового регулювання економіки О.А. Теличко, здобувача освіти, гр. МН-18-1 Д.С. Черненко.

За активну і сумлінну працю у профспілці, особистий внесок у зміцнення профспілкового руху України, Грамотою Президії Дніпропетровського обкому Профспілки працівників освіти і науки України нагороджено Н.С. Білоконь, Т.М. Заіку, К.С. Лозівець, К.В. Слюсаренко, А.М. Фіалко-Смаль, Знаком ЦК Профспілки працівників освіти і науки України «Профспілковий лідер» нагороджено Н.В. Волошанюк, Грамотою Профспілкового комітету ППО працівників освіти і науки України – О.М. Кондратюк.

Привітання і щирі побажання всіляких гараздів висловили делегати конференції О.М. Кондратюк з нагоди Дня народження.

09.04.2021