Бібліотека ДУЕТ інформує

Академічна доброчесність дозволяє системі освіти залишатися дієвою, закладає фундамент відповідальної поведінки здобувачів освіти після того, як вони покинуть стіни університету.  Підтримувати культуру академічної доброчесності та мотивувати студентів дотримуватися цінностей доброчесності цілком реально. Питанням академічної доброчесності в нашому вузі приділяється значна увага. Вченою радою Університету затверджено «ПОЛОЖЕННЯ ПРО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ У ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ЕКОНОМІКИ І ТЕХНОЛОГІЙ»

Бібліотекою ДУЕТ ведеться моніторинг аналітичних та наукових публікацій з питань академічної доброчесності. Підготовлено інформаційну підбірку «Академічна доброчесність – твій шлях до успіху». Підбірку розміщено у читальній залі бібліотеки. Більш детально з матеріалами можна ознайомитися в презентації "АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ:
ШЛЯХ ДО УСПІХУ"

30.03.2021