Читаємо поезії Тараса Шевченка

Спадок, який створив Тарас Шевченко понад два століття тому, став джерелом натхнення
для багатьох сучасних митців

Завдяки креативному підходу та свіжому погляду, безліч текстів, образів, картин Кобзаря отримали друге життя у ХХІ столітті. Ймовірно, що і сам поет навряд чи міг уявити, що через двісті років він стане сучасним кумиром, по всьому світу тисячі українців вшановуватимуть його пам'ять, а його твори лунатимуть по-новому.

Нехай слава про Шевченка облетить увесь світ і не знайдеться такого куточка на планеті, де б про нього не чули. Тарас Григорович був відомий не лише як поет, але і як талановитий художник. Його спадщина складається з пейзажів, графічних робіт, автопортретів, офортів і налічує понад тисячу мистецьких творів.

Наші студенти Надія Торгунакова (МВС-20-1), Юлія Бєлкіна (МВС-20-1), Ольга Бабюк (МВС-20-1), Андрій Волощин (МЕВ-20-1), Анна Поддуєва  (Пр-20-1) записали відео про Великого Кобзаря, а  створила сюжет і зняла це відео Наталя Кузьменко (ФБС-20-1).

На відео: 1) студенти-першокурсники ДУЕТ;

2) доцент кафедри іноземних та української мов Олена Гончаренко читає вірш Т.Шевченка "На панщині пшеницю жала"

09.03.2021