Фінансові лайфаки від юристів і фінансистів ДУЕТ

25 лютого 2021 року в IT HUB Юридичний факультет та Економічний інститут провели інтерактивне заняття з фінансової грамотності "Фінансові лайфхаки: Як накопичити на свою мрію?", розроблене студентами та викладачами Юридичного факультету для учнів шкіл

Першими учасниками тренінгу стали учні 95-ї гімназії м. Кривого Рогу.  Тренінг містив інтерактивну вікторину з питань історії і змісту фінансових термінів, ознайомлення з можливими правовими порушеннями при укладанні кредитного договору.

З цікавістю учні виконували запропоновані практичні завдання щодо складання власного бюджету і можливостей заощаджувати та накопичувати грошові кошти, а також впевнено відстоювали свої права, як споживачі фінансових послуг, виконуючи роль банкірів і позичальників.

Активність учасників тренінгу свідчить про правильно підібрану методику – практичного права та її ефективність у роботі з молоддю.

27.02.2021