Конкурс через Фейсбук

23 лютого 2021року  студенти «Українського політехнічного технікуму Державного університету економіки і технологій» Гусинська Владислава (гр. ОМ-17-1/9), Воронкова Марія (гр. МЕП-19-1/9) та Залесов Олександр (гр. МЕП-19-1/9)  взяли участь у зимовому конкурсі неформальних презентацій «PechaKucha 20х20 Маленький принц», який проходив в Університеті «АрселорМіттал Кривий Ріг» в онлайн-форматі через  пряму трансляцію у Facebook.

Темами конкурсу стали цитати з твору «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері: «Ми відповідаємо за тих, кого приручили», «Ти живеш у своїх вчинках, а не в тілі. Ти – це твої дії, і немає іншого тебе», «Єдина справжня розкіш – це розкіш людського спілкування».

Після виступу студенти відповідали на запитання, які ставили глядачі у прямому ефірі під час трансляції у Facebook. За результатами конкурсу Залесов Олександр отримав диплом за ІІ місце, Гусинська Владислава – за ІІІ місце, Воронкова Марія – диплом за участь.

Вітаємо!

25.02.2021