Прийміть щирі вітання!

ВІТАЄМО!

Шмельцер Катерину Олегівну із присвоєнням вченого звання доцента по кафедрі хімічних технологій та інженерії (Наказ МОН України від 09.02.2021 № 157 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства)!

Досягаючи певних висот у науці, людина стає не тільки освіченішою, але й моральнішою і мудрішою. І немає різниці між учнем, який склав свій перший іспит; студентом, який отримав диплом; чи вченим, який захистив дисертацію. Здобуття наукового ступеня – це завжди свято! Присвоєння вченого звання – подвійне свято для будь-якого науковця!

Колектив Державного університету економіки і технологій  щиро вітає колег із присвоєнням вченого звання і бажає подальших професійних успіхів, реалізації нових задумів і творчого натхнення!

20.02.2021