Прийміть Новорічні вітання, шановні колеги!

Алла Максимова, голова первинної профспілкової організації працівників освіти і науки Державного університету економіки і технологій:

Шановні колеги і студенти! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком і Різдвом Христовим! Зичу, щоб Новий рік був бажаним у Вашому домі, приніс Вашим родинам щастя, здоров’я, натхнення на добрі справи. Нехай Новий рік принесе здійснення заповітних бажань, подарує нові надії, відкриє перспективні горизонти і стане плідним роком для нових досягнень у кар’єрі та особистому житті. А Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам Новорічних і Різдвяних свят!

29.12.2020