Студент року Дніпропетровщини

У Дніпрі вже вдесяте підбили підсумки обласного щорічного конкурсу «Студент року Дніпропетровщини»

Переможцями, лауреатами та дипломантами стали майже півсотні хлопців та дівчат у 10 номінаціях.

Переможців конкурсу визначили у номінаціях: «Розумник року», «Спортсмен року», «Інноваційний прорив року», «Лідер студентського самоврядування року», «Громадський діяч року», «Художня самодіяльність року», «Волонтер року», «Митець року», «Студентський засіб масової інформації року», «Унікальна номінація року».

Цьогоріч за першість боролися 105 студентів із 23 вишів регіону. Спецкомісія обрала серед них 10 переможців, 20 лауреатів та 18 дипломантів. Вони отримали обласні відзнаки, цінні подарунки та сувеніри.

Серед лауреатів премії були й здобувачі вищої освіти Державного університету економіки і технологій:

1. Віталій Шишарін, студент 1 курсу спеціальності "Публічне управління та адміністрування ("Унікальна номінація року").
  2. Катерина Лозівець, студентка 5 курсу спеціальності "Публічне управління та адміністрування" ("Лідер студентського самоврядування року"

Нагороджувала відзнакою "Лідер студентського самоврядування" Кузьмич Аліна Віталіївна, асистент кафедри менеджменту і публічного адміністрування, яка відмітила, що, незважаючи на те, що минулого року жоден студент нашого закладу освіти не був у числі нагороджених, цьогоріч, Державний університет економіки і технологій здобув цілих дві перемоги.

28.12.2020