Захист магістрів спеціальності "Менеджмент"

23 грудня 2020 року відбувся захист магістерських дипломних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності "Менеджмент".

Членами екзаментаційної комісії:

Дутчак Руслан Романович - в.о. директора Навчально-наукового економічного інституту, кандидат економічних наук, доцент (голова комісії);

Макаренко Віта Олександрівна - в.о. завідувача кафедри менеджменту і публічного адміністрування, кандидат економічних наук, доцент (заступник голови комісії);

Мокряк Едуард Валерійович - доцент кафедри менеджменту і публічного адміністрування, кандидат економічних наук, доцент (член комісії).

Зовнішнім експертом на захисті магістерських дипломних робіт був Радько Юрій Олексійович - начальник відділу контролінгу, продаж та логістики ПАТ "Арселор Міттал Кривий Ріг".

Секретарем комісії була Кузьмич Аліна Віталіївна - асистент кафедри менеджменту і публічного адміністрування.

Теми магістерських робіт були дуже різноманітні, які стосувались й системи операційного менеджменту підприємства, й управління економічною безпекою підприємства, й управління фінансовою стратегією підприємства, й управління трудовим потенціалом підприємства, й управління нематеріальною мотивацією підприємства, й стратегічного управління диверсифікованим розвитком підприємства, й управління адаптацією персоналу підприємства.

Всі здобувачі вищої освіти підтвердили свій високий рівень знань та показали обізнаність у діяльності аналізованих підприємств.

Окремо вітаємо Алієву Лейлу та Чайку Владислава, які захистили дипломну роботу на оцінку "відмінно".

Також вітаємо всіх випускників з завершенням навчання та стартом кар'єрного життя. Бажаємо сил, наснаги та великої удачі.

28.12.2020