Кафедра менеджменту і публічного адміністрування інформує

18 грудня відбувся вебінар на тему: "5 правил тайм-менеджменту, які допомагають досягати результатів в бізнесі та особистому житті". Захід організувала кафедра менеджменту і публічного адміністрування.

Спікером вебінару була Вікторія Гліньова - підприємець, блогер, фрілансер. До речі, випускниця Криворізького економічного інституту ДВНЗ "Київський національний економічний університет ім.Вадима Гетьмана" 2019 року.

Вікторія надала "працюючі" кейси з тайм-менеджменту та проговорила з гостями вебінару про те, де вони можуть стикатися з помилками.

Також Вікторія ознайомила гостей вебінару про те, як планувати час, як стратегічно планувати своє майбутнє, що є дуже важливо сьогодні.

Згадала й студентські часи, й надала рекомендації, що їй особисто допомогало спланувати дієво свій час, поєднуючи навчання, хоббі та роботу.

Перевагою було те, що Вікторія нещодавно закінчила заклад вищої освіти та розмовляла зі студентами "на одній хвилі", при цьому професіонально доносячи інформацію.

28.12.2020