Вітання новим професіоналам

22 грудня 2020 року о 14 годині відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт студентів спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

Від щирого серця усього викладацького складу кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітаємо наших випускників з успішним захистом, дякуємо за те, що ви обрали наш університет та нашу спеціальність! Позаду залишаються незабутні роки студентства, отриманий багаж знань та перші кроки в наукових дослідженнях. Попереду – нове життя – з поразками і перемогами, новими відкриттями!

Бажаємо вам не зупинятись на досягнутому, сміливо й успішно йти вперед, цікавих перемог, великих висот професійного зростання і легких доріг по життю, мирного неба та щасливої долі на рідній землі.

Привітав випускників – магістрів присутній на захисті зовнішній експерт Ларіонов Віталій Євгенович, директор Криворізького відділення АТ «Альфа Банк", який відзначив ґрунтовні знання студентів, що дозволяють їм впевнено крокувати у власне професійне майбутнє.

Ви – наша гордість! В добру путь, молоді колеги!

24.12.2020