Вебінар "Роль аналітики в сучасній дистрибуції"

Кафедрою економіки та підприємництва ДУЕТ 25 листопада було проведено вебінар «Роль аналітики в сучасній дистрибуції»

Спікер: кандидат економічних наук, аналітик ТОВ «Рошен» Ольга Монастирська.

Свої враження від почутого висловлює доцент кафедри міжнародної економіки Ірина Єгорова:

- Вебінар мені, як і іншим, дуже сподобався. Аналітик ТОВ "Рошен-Кривбас" Ольга Монастирська лаконічно й емоційно поділилася корисною інформацією про дистрибуцію товару, існуючі канали розподілу, реалізацію на кондитерському підприємстві концепціїї "4Р", аналітичними складовими, підходом до оптимізації бізнес-процесів у ТОВ "Рошен-Кривбас". Отримані відповіді на питання зацікавили присутніх на онлайн-зустрічі, але через технічні моменти питання встигли поставити далеко не усі бажаючі. Зустріч залишила гарні враження.

Отже, традиція запрошувати на вебінари економістів із підприємницьких структур
виправдовує себе.

25.11.2020