Марафон із фінансової грамотності від Юридичної клініки ДУЕТ

Хороший юрист може розібратись у будь-якій темі! І ми це, в черговий раз, довели – опрацювавши у нашій юридичній клініці тему «Захист прав споживачів фінансових послуг»

Карантинні обмеження Юридична клініка ДУЕТ розпочала з цікавого виклику, адже у березні 2020 року нашу команду відібрали для участі у проєкті Асоціації юридичних клінік України «Консультації для споживачів фінансових послуг». Розпочали з розробки право просвітнього напрямку у сфері фінансових послуг, а з серпня ще підключились і до напрямку консультування населення.

До роботи над цією темою активно долучились студенти 3-го курсу Анна Неоднича та Ілія Гіоргадзе, які працювали під керівництвом декана Катерини Дацко та провідного фахівця юридичної клініки Євгена Стеця.

За період роботи у проєкті команда Юридичної клініки:

- розібралась в особливостях фінансових послуг;

- розробила сценарій інтерактивного уроку з фінансової грамотності «Фінансові лайфхаки: як накопичити на свою мрію?». Наш сценарій у липні 2020 року став переможцем Фестивалю Street Law та увійшов у навчально-методичний посібник «Street Law: захист прав споживачів у сфері фінансових послуг»;

- провела 20 правопросвітніх заходів для молоді за темою фінансової грамотності;

- розробила 6 інфографічних правопросвітніх продуктів;

- записала 5 правопросвітніх відеороликів;

- взяла участь у півфіналі Турніру з консультування клієнтів із питань фінансових послуг;

- встигла надати 7 юридичних консультацій населенню з питань фінансових послуг.

Усі розроблені правопросвітні матеріали можна знайти на сторінці Юридичної клініки у Facebook або за QR кодом:

Фінансовій грамотності можна навчати цікаво, інтерактивно і навіть через Zoom. Тож, якщо маєте питання про кредити, депозити, страхування або інвестиції – звертайтесь до юридичної клініки Юридичного факультету ДУЕТ – ми допоможемо розібратись!

12.11.2020