Вчена Рада Навчально-наукового економічного інституту очима голови Ради студентського самоврядування

29 жовтня 2020 року відбулось перше засідання Вченої ради Навчально-наукового економічного інституту Державного університету економіки і технологій. Мене разом із Кашель Яною, студенткою 3 курсу спеціальності «Маркетинг», було обрано членами Вченої ради Економічного інституту. Для мене, як для студентки та голови РСС Економічного інституту, дуже важливо бути присутньою на даному заході. Оскільки представлення інтересів студентства, захист їх прав, а також забезпечення виконання студентами своїх обов'язків є невід’ємною складовою в підтримці ефективної взаємодії між адміністрацією та студентським колективом.

Я мала можливість на засіданні Вченої ради висунути пропозиції щодо обрання секретаря Вченої ради ННЕІ, бути членом лічильної комісії та брати участь у голосуванні. Це є свідченням того, що студентство повноцінно реалізовує свої права шляхом участі у прийнятті важливих рішень в житті інституту і студентського самоврядування.

Ще раз переконалась що принцип студентоцентризму – це реальність!

Голова ради РСС ННЕІ

Познякова Олена.