Шановні наші маркетологи – викладачі, студенти та випускники! Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

Маркетолог – це фахівець, який поєднують у своїй діяльності мистецтво і науку, вибираючи цільову аудиторію, залучаючи, зберігаючи і нарощуючи кількість споживачів!

Бажаємо щастя, професійної реалізації та постійного зростання добробуту, натхнення у роботі, процвітання, невичерпних сил та наснаги, безмежного натхнення та креативу, а також великого успіху, який буде супроводжувати Вас у всіх Ваших справах!

26.10.2020