Збори трудового колективу Навчально-наукового економічного інституту ДУЕТ

8 жовтня в актовій залі (вул. Медична, 16) відбулися збори трудового колективу Навчально-наукового економічного інституту Державного університету економіки і технологій з таким порядком денним:

1. Обрання делегатів від трудового колективу Навчально-наукового економічного інституту на конференції трудового колективу Державного університету економіки і технологій.
  2. Обрання кандидатів від Навчально-наукового економічного інституту до Вченої ради Державного університету економіки і технологій.
  3. Обрання складу Вченої ради Навчально-наукового економічного інституту.
  4. Вибори голови та членів профспілкового бюро працівників освіти і науки України для  Навчально-наукового економічного інституту.

Збори вів в.о. директора економічного інституту, старший викладач кафедри обліку і оподаткування, кандидат економічних наук Руслан Романович Дутчак.

Делегатами на конференцію трудового колективу Державного університету економіки і технологій обрано:

1) Радько Вікторію Миколаївну,

2) Мацюру Світлану Іванівну,

3) Макаренко Віту Олександрівну,

4) Мокряка Едуарда Валерійовича,

5) Кондратюк Ольгу Михайлівну,

6) Руденко Олену Віталіївну,

7) Зав’ялову Марину Володимирівну,

8) Петрішину Тетяну Олександрівну,

9) Садовенко Марину Михайлівну,

10) Смирну Ольгу Володимирівну,

11) Максимову Ірину Іванівну,

12) Єгорову Ірину Геннадіївну,

13) Скидана Сергія Олександровича,

14) Романенко Оксану Василівну.

З другого питання порядку денного щодо обрання кандидатів від Навчально-наукового економічного інституту до Вченої ради Державного університету економіки і технологій обрано В.М. Радько та М.М. Садовенко.

Затверджено склад Вченої ради Навчально-наукового економічного інституту Державного університету економіки і технологій:

Дутчак Руслан Романович, в. о. директор економічного інституту,

Радько Вікторія Миколаївна, доцент кафедри економіки та підприємництва,

Мацюра Світлана Іванівна, завідувач кафедри економіки та підприємництва,

Макаренко Віта Олександрівна, завідувач кафедри менеджменту та публічного адміністрування,

Максимова Ірина Іванівна, завідувач кафедри міжнародної економіки,

Зав’ялова Марина Володимирівна, завідувач кафедри маркетингу,

Руденко Олена Віталіївна, завідувач кафедри обліку і оподаткування,

Садовенко Марина Михайлівна, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування,

Скидан Сиргій Олександрович, завідувач кафедри іноземних та ділової української мов,

Познякова Олена В’ячеславівна, студентка групи МН-19-1,

Кашель Яна Сергіївна, студентка групи МАР-18-1.

Обрано голів і членів профспілкового бюро працівників освіти і науки України для Навчально-наукового економічного інституту такому  складі:

Головою профспілкового бюро – Волошанюк Наталю Володимирівну;

та членами профспілкового бюро:

1. Голікову Катерину Павлівну.
  2. Єгорову Ірину Геннадіївну.
  3. Романенко Оксану Василівну.
  4. Кондратюк Ольгу Михайлівну.
  5. Кузьмич Аліну Віталіївну.

Конференція відбулась з урахуванням протикоронавірусних заходів і в обмеженому часі її проведення.

09.10.2020