Тренінг із профмайстерності

Необхідність опанування навичками роботи у соціальних мережах зрозуміла всім

Без уміння спілкуватися в мережах Facebook та Instagram, напевне, вже важко уявити сьогодні людину, яка б не користувалась ними. Тому, за побажаннями викладачів і співробітників, для підвищення їхньої професійної майстерності (створювати бізнес-сторінки та просувати «навчальний» продукт) проводяться в університеті безкоштовні заняття.

Сьогодні, 8 жовтня, було проведено тренінг фахівцем медіа-центру ДУЕТ Анастасією Коцюрубою. Вона розповідає:

- Я спеціаліст медіа-справи. Сьогодні вперше провела тренінг із користування Фейсбук. Хочу відзначити, що мене приємно вразила аудиторія слухачів. Люди різного віку, але всі вони об’єднані бажанням дізнатися якомога більше. Вони з великою увагою та охотою слухали, ставили питання. Було легко і приємно з ними працювати. Велика подяка в. о. директора інституту інноваційної освіти та розвитку, к.е.н., доценту Катерині Володимирівні Слюсаренко за надану таку можливість.

08.10.2020