Оголошується конкурс на вакантні бюджетні місця (Технологічний інститут)

Оголошується проведення конкурсу щодо переведення студентів на навчання за державним замовленням в навчально-науковому технологічному інституті Державного університету економіки і технологій (згідно Положення про переведення студентів Державного університету економіки і технологій з навчання за рахунок коштів фізичних осіб (за контрактом) на навчання за рахунок коштів державного бюджету).

Кількість бюджетних місць на денній формі навчання:

спец. 133 Галузеве машинобудування:

гр. МО-19-1ск – 2 (два) вакантних бюджетних місця;

гр. МО-18-1ск – 2 (два) вакантних бюджетних місця.

спец. 136 Металургія:

гр. МЧМ-19-1ск – 2 (два) вакантних бюджетних місця;

гр. МЧМ-18-1ск – 1 (одне) вакантне бюджетне місце;

гр. МЧМ-20м – 2 (два) вакантних бюджетних місця.

спец. 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка:

гр. ЕПА-18-1 – 1 (одне) вакантне бюджетне місце;

гр. ЕПА-18-1ск – 2 (два) вакантних бюджетних місця.

спец. 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології:

гр. АВ-18-1 – 1 (одне) вакантне бюджетне місце;

гр. АВ-18-1ск – 1 (одне) вакантне бюджетне місце.

Для участі у конкурсі студенти з 07 жовтня по 20 жовтня 2020 року (до 16:30) повинні подати заступнику в.о. директора навчально-наукового технологічного інституту Сусло Н. В. (каб. 413, корпус 5), наступні документи:

1. Власноруч написану заяву на ім’я в.о. ректора Університету, завірену керівником Центру студентських комунікацій;

2. Довідку щодо середнього балу успішності (видається Центром студентських комунікацій);

3. Копію навчальної картки (видається Центром студентських комунікацій);

4. Копії та оригінали документів, які підтверджують право студента на спеціальні умови для здобуття вищої освіти за державним замовленням та за рахунок цільових пільгових державних кредитів.

Контактний телефон:
067-595-90-45 (Наталя Валеріївна)