Навчаємось за скороченим терміном

Підготовка бакалаврів на базі молодших спеціалістів зі скороченням навчання на два і три роки дозволяє забезпечити доступність та неперервність освіти і ранню професійну орієнтацію молоді

Вступ до вишу на базі «молодшого спеціаліста» робить можливим скоротити терміни підготовки спеціалістів внаслідок уникнення дублювання матеріалу, що викладається в коледжах, технікумах і відібрати найбільш обдаровану молодь на завершальний ступінь навчання, підвищити ефективність навчального процесу за рахунок використання навчально-матеріальної та науково-технічної бази.

Вищий навчальний заклад вдосконалює професійні та соціально орієнтовані якості, передбачає інтегрування навчання з наукою, допомагає упевненому входженню в самостійну професійну діяльність молодого фахівця. Формує та розвиває у здобувача вищої освіти прагнення до самовдосконалення та самореалізації, а також стимулює студентів з високою якістю знань до впровадження нових ідей, розв'язання комплексних проблем у галузі професійної та інноваційної діяльності, а також проведення власного наукового дослідження.

Волошанюк Наталя, заступник відповідального секретаря
приймальної комісії з питань оформлення документів абітурієнтів,
які вступають на освітній ступінь «бакалавр»
на базі диплома «Молодший спеціаліст».

18.08.2020