Комп’ютерні науки: спеціальність – у слові, слово – у спеціальності

У  ХІІ столітті європейці познайомилися з роботою Аль-Хорезмі про індійське числення (його зараз називають арабським). Правила розрахунків були дуже зручні й отримали назву “алгоритм”, спрощення імені Аль-Хорезмі

У 1842 році дочка лорда Байрона, баронеса Ада Лавлейс, написала перший алгоритм і програму для механічного комп’ютера Чарльза Бебіджа. Так баронеса, яка любила математику й верхову їзду, розпочала епоху інформатики й алгоритмів, що змінила світ.

Коли ви кажете “покладіть цукру до смаку”, ви задаєте дуже простий алгоритм. Він добрий для людини, але не годиться для комп'ютера. Комп’ютер не знає, що таке “до смаку“. Він взагалі нічого не знає. Але робить все точно, що кажете.

Тому програміст має навчитися мистецтву створення й розуміння алгоритмів. Створення чітких та однозначних інструкцій, щоб керувати комп’ютером алгоритмічною мовою. Це високе мистецтво, на яке великий попит, що гарно оплачується.

Хочете стати алгоритмістом-програмістом? Тоді для вас важливий алгоритм,
здатний зробити ваше життя захопливим:

🔹Знаходите у системі вступу Державний університет економіки й технологій

🔹Ставите перший пріоритет на спеціальність 122 «Комп’ютерні науки»

🔹Пишете програми для WEB, Arduino, Інетрнету речей і стаєте програмістом

Змінюйте світ і майте гарну роботу!

12.08.2020