Новинки «Відкритої книжкової полиці ДУЕТ»

З радістю повідомляємо всіх студентів/ок і викладачів/ок, що наша «Відкрита книжкова полиця» в бібліотеці Державного університету економіки і технологій збагатилася новинками.

Тепер у нас є можливість ділитися цінними знаннями та дослідженнями від визнаних авторів:

• «МИСЛЕННЯ ШВИДКЕ Й ПОВІЛЬНЕ» – автор Деніел Канеман
  • «ШУМ. ХИБНІСТЬ ЛЮДСЬКИХ СУДЖЕНЬ» – автори Деніел Канеман, Олів’є Сібоні, Кас Санстейн

І це лише початок нашої подорожі до світу знань і розвитку.

Вирішення різноманітних завдань та прийняття рішень – це частина нашого щоденного життя. Саме ці нові книги стануть в нагоді у цьому процесі. Вони допоможуть нам зрозуміти, як працює наше мислення і як приймати рішення максимально логічно та обґрунтовано.

ДУЕТ дякує проректору з наукової роботи Державного податкового університету податкового університету, Олександрі Смірновій, за цей корисний дарунок.

Докладніше про Відкриту книжкову полицю бібліотеки ДУЕТ, нові надходження до бібліотеки можна дізнатися за покликанням.

Запрошуємо всіх ознайомитися та скористатися цією можливістю!

25.04.2024