Можливості програми подвійного диплома та закордонного стажування

Мрієш відвідати іншу країну і водночас отримати нові знання зі своєї спеціальності? Тоді мерщій до центру міжнародної академічної мобільності ДУЕТ.

Цього разу команда ДУЕТ – проректор Сергій Гушко та адміністратор центру міжнародної академічної мобільності Павло Григораш – разом з польськими колегами dr. Paulina Ucieklak-Jez і dr. Olena Burunova з Університету Яна Длугоша, провели спільний вебінар, під час котрого детальніше розглянули співпрацю та освітні можливості для студентів і студенток економічних спеціальностей.

Учасники та учасниці дізналися більше про закордонний виш у Ченстохові, умови навчання і проживання, курси польської.

Семестр 3-місячного стажування розпочнеться у жовтні. До кінця травня у здобувачів освіти є можливість зробити вибір серед спеціальностей та подати заявку разом з ДУЕТ.

У разі додаткових запитань звертайся до контактної особи: Павло Григораш, адміністратор центру міжнародної академічної мобільності ДУЕТ, +380960443923, ciam@duet.edu.ua.

Тож не зволікай і поквапся зробити великий крок на шляху до свого успіху!

19.04.2024