Всеукраїнська школа спадкового права

У квітні студенти і студентки Юридичного інституту відвідали Всеукраїнську школу спадкового права у Івано-Франківську, організовану Лігою студентів Асоціації правників України.

Спадкове право — це сукупність правових норм, регулюючих перехід прав і обов'язків померлого до інших осіб.

Наслідування існує майже стільки ж, скільки існує цивілізація — більшості людей властиве бажання хоч трішки полегшити життя нащадкам після своєї смерті.

Спадкування — це перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

На заході у здобувачів освіти ДУЕТ була можливість поспілкуватися з юристами-практиками з цієї галузі, а також ознайомитися з особливостями сімейного та спадкового законодавства.

05.04.2024