Вебінар «Можливості програм академічної мобільності»

Мрієш потрапити до іноземного вишу? Чи можливо удосконалити свої знання завдяки іноземному досвіду? Академічна мобільність – це те, що тобі потрібно.

Саме для цього ДУЕТ має Центр міжнародної академічної мобільності. Наші фахівці проконсультують і підкажуть, як потрапити на омріяну програму.

Щоб краще зрозуміти особливості участі в академічній мобільності, було організовано вебінар для студентів і студенток нашого університету. Павло Григораш, адміністратор центру міжнародної академічної мобільності ДУЕТ, детально та зрозуміло пояснив, що таке резюме в форматі Europass, міжнародний тест IELTS, якою є ситуація з виїздом здобувачів освіти за кордон та наскільки важливо знати англійську мову.

Основні умови участі:

• бути частиною ДУЕТ-family
  • мати закордонний паспорт
  • володіти іноземною мовою
  • мати бажання та йти до своєї мети.

Доступні програми можна знайти на сайті ДУЕТ або звернутися безпосередньо до Центру міжнародної академічної мобільності.

Контактна особа: Павло Григораш, адміністратор центру міжнародної академічної мобільності ДУЕТ, +380960443923, ciam@duet.edu.ua.

Скористайся унікальною можливістю розширити свої горизонти та отримати безцінний досвід міжнародної співпраці!

27.03.2024