ДУЕТ встановлює партнерство з Південною Кореєю: зустріч з президентом Корейсько-Української Асоціації Відновлення

26 березня відбулася ключова зустріч, котра відкриває нові перспективи для розвитку міжнародної співпраці Державного університету економіки і технологій (ДУЕТ). В.о. директора Інституту економіки і бізнес-освіти ДУЕТ Олег Подкопаєв зустрівся онлайн з президентом Корейсько-Української Асоціації Відновлення, колишнім послом Республіки Корея в Україні з 2015 по 2020 рік – Лі Янг Гу.

Ця зустріч позначає перший крок у налагодженні співпраці між ДУЕТ та закладами вищої освіти з Південної Кореї. ДУЕТ продовжує налагоджувати міжнародні зв'язки, прагнучи розширити горизонти для своїх студентів та науковців.

Слідкуй за подальшими новинами про міжнародні ініціативи ДУЕТ та його зусиллями на шляху до академічного розмаїття та інновацій.

27.03.2024