Дезінформація навколо тебе!

Виконавча директорка онлайн медіа «Перший Криворізький» Софія Скиба провела тренінг про дезінформацію (дезу) та боротьбу з нею.

Студенти та студентки освітньої програми «Міжнародна інформація та журналістика» ДУЕТ дізналися, що взагалі вважається дезою, яка вона буває, як її виявити та яким чином писати про неї. Також поговорили про те, хто зазвичай поширює дезінформацію та з якою метою.

Учасники та учасниці зустрічі спробували самостійно знайти дезу, наводили різні приклади з новин сьогодення та дискутували на тему негативного впливу такої інформації на аудиторію.

Софія показала відео, створені «Першим Криворізьким», у яких журналісти виявляли дезінформацію та спростовували її підтвердженими фактами.

«Де знаходиться дезінформація? Вона всюди навколо нас!» – говорить Софія.

Усіх закликаємо бути уважними до отриманої інформації! Не забувайте критично мислити, щоб не вестися на маніпуляції!

12.03.2024