Долучайся онлайн до Міжнародної конференції «Травма-інформоване навчання»

Міжнародна конференція «Trauma-Informed Teaching» («Травма-інформоване навчання») відкриває простір для обміну з експертами підходами до травми в контексті викладання та навчання. Це спільний захід Університету Відня, Університету Чикаго та Державного університету економіки і технологій.

Конференція відбудеться 7 березня 2024 року о 16:30 за Києвом (15:30 за Віденським часом).

ПОКЛИКАННЯ НА ТРАНСЛЯЦІЮ КОНФЕРЕНЦІЇ

Міжнародна конференція відкриває простір для обміну з експертами з травма-інформованого лікування в контексті викладання та навчання. Зв’язок між травмою та освітою слід розглядати з глобальної точки зору. Водночас, знання та компетенцію професійних педагогів слід розширювати за допомогою ключових виступів, семінарів та дискусійних груп, щоб разом зробити конкретні кроки на шляху до бачення школи, яка інформована про травми.

06.03.2024