Воркшоп для тренерів з міжнародного гуманітарного права

23-25 лютого 2024 року відділ міжнародного гуманітарного права Українського Червоного Хреста провів Воркшоп для тренерів з міжнародного гуманітарного права «Методика проведення тренінгів з міжнародного гуманітарного права», до якого доєдналась Оксана Теличко, виконуюча обов’язки завідувача кафедри права Юридичного інституту ДУЕТ.

Протягом заходу учасники були залучені до роботи з фаховими методистами-тренерами, опанували методики проведення тренінгів та навчальних заходів з міжнародного гуманітарного права, підходи та засоби для якісного їх планування, що сприяло підвищенню навичок тренерського управління.

Загалом захід охопив 35 учасників, які вже є сертифікованими тренерами Українського Червоного Хреста з міжнародного гуманітарного права, а також охочих долучитись до цьогорічного курсу тренера з міжнародного гуманітарного права.

04.03.2024