Вручення дипломів магістрам ДУЕТ

Урочиста, хвилююча, довгоочікувана мить – вручення дипломів магістрам ДУЕТ.

За плечима лишаються труднощі дистанційного навчання і насичене студентське життя. Попереду – втілення життєвих і професійних планів.

Відчуй радість моменту, в якому ти крокуєш за омріяним диплом. Звучать твоє ім'я та прізвище. Ти підіймаєшся з місця і повільно йдеш. Якась хвилина... і ось ти вже тримаєш у руках свій диплом – матеріальне втілення твоїх знань і підтвердження магістерського ступеня.

ДУЕТ з радістю та гордістю представляє нових спеціалістів у різноманітних галузях, які відбудовуватимуть і прославлятимуть нашу країну. Кожен студент і кожна студентка назавжди стали частиною родини ДУЕТ. Тепер вже у новому статусі – випускників ДУЕТ.

Дивись відео і проживай з ними ці щасливі емоції.

Завантажуй усі фото за покликанням.

14.02.2024