Вітаємо магістрів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

На кафедрі міжнародних відносин 25 січня пройшов захист магістерських робіт. Це подія, на яку так чекали і студенти, і викладачі!

Традиційно, дипломні проєкти міжнародників розкривають широку тематику найактуальніших викликів світової економіки.

Цього року захист відбувся у вигляді справжнього науково-дослідного дайджесту! Презентували:

• Стратегію економічної євроінтеграції у часи війни та повоєнного відновлення
  • Відносини Україна - НАТО та міжнародну безпеку
  • Вплив міжнародного бізнесу на імідж країни
  • Світовий ринок енергоресурсів і можливості переходу на зелені джерела
  • Шляхи до залучення іноземних інвестицій в Україну задля відновлення
  • Міжнародну військову міграцію та її вплив на економіку
  • Розвиток світового арго-ринку та нові експортні можливості для України
  • Світовий ринок закупівель та ланцюги постачання
  • Ефективність та міжнародну конкурентоспроможність бізнесу

Яскраві презентації викликали цікаву дискусію та жваве обговорення.

Пишаємося нашими студентами та бажаємо їм втілити усі свої плани та стратегічні пропозиції під час професійної самореалізації!

Кафедра міжнародних відносин ДУЕТ

31.01.2024