«Не тепер» і «не на часі» або ж тут і зараз?

Презентація нової книжки письменниці Лариси Рудак «Не тепер» і товариське спілкування з авторкою – такий мистецький вайб відчули ті, хто завітав на засідання Книжкового Клубу «ДУЕТ Літературний» в IT HUB Державного університету економіки і технологій.

Лариса Рудак – українська письменниця в Польщі, фахова літературознавиця. Після закінчення середньої школи у Кривому Розі вона навчалася в Києві. Згодом у польському Вроцлаві відкрила кав'ярню.

Та мистецька душа не мала спокою, і врешті-решт Лариса Рудак зрозуміла, що найбільше в житті любить читати книги і писати власні. Вона закінчила курс письменницької майстерності, і творчий літературний політ вже було не спинити.

Під час засідання Книжкового Клубу учасники разом з авторкою активно обговорювали сюжет роману «Не тепер» і гострі питання, порушені в книзі.

А спеціально для тебе ми дізналися у Лариси Рудак, як стати письменником у Кривому Розі. Дивись відео, щоб дізнатися секретну відповідь.

30.01.2024