Професорка ДУЕТ Вікторія Галай взяла участь у столичному освітньому тренінгу

22-23 грудня 2023 року у м. Києві відбувся тренінг з підготовки тренерів для викладання міжнародного гуманітарного права для публічних службовців у рамках Програми «Права людини в дії» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У заході взяла участь професорка кафедри права Юридичного інституту ДУЕТ, докторка юридичних наук Вікторія Галай як одна з розробників програми «Застосування міжнародного гуманітарного права в умовах збройного конфлікту» в рамках здійснення професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Захід було організовано Українською Гельсінською спілкою з прав людини спільно з Національним агентством України з питань державної служби з метою підвищення рівня обізнаності щодо застосування норм міжнародного гуманітарного права під час формування та реалізації державної політики, документування воєнних злочинів, а також навичок комунікації та взаємодії зі стейкхолдерами щодо застосування норм міжнародного гуманітарного права.

30.12.2023