Як студенти стартапи пітчили

В.о завідувача кафедри економіки та цифрового бізнесу Вікторія Радько провела у формі пітчингу залікове заняття з дисципліни «Стартап проєкту».

Здобувачі освіти 4 курсу спеціальностей 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 051 «Економіка», 073 «Менеджмент» та 075 «Маркетинг» протягом семестру:

• генерували чимало підприємницьких ідей, серед яких були й інноваційні;
  • досліджували феномен емпатії і складали карту емпатії, намагаючись відчути себе в «шкірі» споживача;
  • визначали цільову аудиторію і складали портрет клієнта;
  • обирали бізнес-модель для масштабування та прораховували витрати і надходження.

На завершальному занятті студенти і студентки були готові презентувати свої проєкти. Це були проєкти, котрі стосувались різних сфер:

• онлайн-платформи для навчання та обміну навичками,
  • створення бʼюті-боксів та смарт-букетів,
  • еко-проєкти з переробки вторинної сировини та відновлення меблів,
  • віртуальна психологічна підтримка й тренування тощо.

І нехай це були не зовсім стартапи у звичному розумінні цього поняття, а більше традиційні проєкти, але презентації були настільки цікавими і захопливими, що заняття тривало аж три години.

26.12.2023