У ДУЕТ відбулася онлайн-презентація книги про Голодомор

Юридичний інститут спільно з бібліотекою ДУЕТ провели онлайн-презентацію книги «Механізми творення Голодомору: хлібозаготівельні кампанії 1931-1933 рр. на Дніпропетровщині».

Наукове видання презентувала особисто його упорядниця Наталя Романець – професорка, авторка численних праць з історії Голодомору-геноциду 1932-1933 років.

Упорядниця на основі численних свідчень та архівних матеріалів доводить, що Голодомор був геноцидом – тобто радянська влада цілеспрямовано чинила акт масового знищення українського народу.

У науковий обіг введено 171 документ, який вперше опубліковано у цьому виданні. Завдяки чому науковці та загалом громадськість дізналися більше про цей радянський злочин.

Онлайн-презентація книги, організована ДУЕТ, зібрала викладачів та студентів різних закладів вищої освіти України, а також інших наукових установ.

Дивись запис, як відбулася онлайн-презентація книги.

07.12.2023