З Днем Святого Миколая – вітає #ДУЕТfamily

День Святого Миколая, також відомий як Миколайчик, є одним із найулюбленіших свят в Україні! І від цього року воно відзначається 6 грудня.

Це свято має глибоке релігійні коріння, але воно також виробило народні традиції та перетворилося на захопливу народну розвагу, особливо для малечі.

Цього дня діти очікують на Святого Миколая. Вони залишають свої чобітки або шкарпетки біля вікна і вірять, що Миколай прийде та наповнить їх подарунками, якщо діти були слухняними протягом року. Або ж шукають подарунки під подушкою. Це створює особливу радість та натхнення серед дітей, адже вони сподіваються на найкращі подарунки.

Багато дорослих також вирішують обмінюватися подарунками – солодощами і мандаринками. Усі ці традиції викликають велику радість і відчуття казки. Це свято сповнене дивовижного духу та чарівності, особливо для малечі, і ми всі разом пам'ятаємо про це свято, даруючи посмішки та радість одне одному.

Дякуємо Силам Оборони України за можливість навчати і навчатися, а також радіти Дню Святого Миколая!

Відео і текст підготувала група МСД-23

06.12.2023