ДУЕТ отримав Подяку від «Дія.Бізнес Кривий Ріг»

Державний університет економіки і технологій отримав Подяку від «Дія.Бізнес Кривий Ріг» за співпрацю та партнерство у розвитку українського підприємництва.

Команда Центру підтримки підприємців «Дія.Бізнес Кривий Ріг» щоденно працює над розвитком малого й середнього бізнесу в регіоні уже протягом 2 років. За цей час професіонали своєї справи організували вже понад 250 освітніх заходів, надали 1000+ консультацій щодо того, як вести підприємницьку діяльність. Загалом центр відвідало близько 10 000 майбутніх та досвідчених підприємців.

Команда «Дія.Бізнес Кривий Ріг» знає, наскільки важливо досягати нових висот у бізнесі, тому зосереджується на розробці продуктів, спрямованих на підтримку у заснуванні чи в масштабуванні власної справи.

Державний університет економіки і технологій є надійним партнером Центру підтримки підприємців «Дія.Бізнес Кривий Ріг».

02.12.2023