Нагородження зірок ТікТок

До Міжнародного дня студентів профспілка ДУЕТ ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» організувала конкурс для зірок ТікТок! І ми вже маємо переможців!

Студенти з радістю знімали відео про своє яскраве життя в нашій ДУЕТ-family, а хештег #деньлюдейдуету швидко поширився мережею Інтернет.

Організатори конкурсу вирішили, що всі учасники є надзвичайно талановитими, тому перемогла ДРУЖБА! Усіх запросили до IT-HUB та нагородили подарунковими картами мережі торговельних центрів «Епіцентр».

На цей захід також запросили студентів-«першачків» з технологічного інституту, яким вручили студентські квитки.

21.11.2023