Соціальне підприємництво: як одночасно заробити на своїй мрії та поліпшити світ

Технічний прогрес і тенденція до розвитку інклюзивності  суспільства мають суттєвий вплив на різні галузі. Все більшу роль у бізнесі відіграє соціальне підприємництво. Наразі існує багато невирішених питань, які потребують уваги. Це і є місією сучасних підприємців.

У рамках співпраці з Асоціацією «Союз бізнесу Кривого Рогу» в ДУЕТ пройшла зустріч зі спікеркою, керівницею студентської Школи соціального підприємництва, директоркою Інституту управління та лідерства ДУЕТ Катериною Слюсаренко.

Говорили про сутність поняття «соціальне підприємництво», його
вплив на економіку регіону та причини, чому потрібно розвивати цей напрямок підприємництва.

Учасники і учасниці зустрічі мали можливість розглянути ключові сфери та питання бізнесу. Також спікерка наводила приклади найбільш вдалих кейсів в Україні та поза її межами.

Соціальна відповідальність бізнесу – це не тренд, а новий спосіб мислення!

20.11.2023