Спортивний челендж «HOME GAMES» у КФК ДУЕТ

Не стоїмо на місці і продовжуємо залучати наших студентів до активного та здорового способу життя! Цього разу викладачі фізичного виховання запропонували студентській молоді випробувати себе у челенджі «Home games 5 на 5», умовами якого були:

• масовість,

• виконання 5 самостійно обраних вправ по 5 повторів,

• жодних обмежень по виду активності.

Переможців допомагають обирати студенти, їх батьки та друзі, сусіди та всі небайдужі до корисного настрій створюючого проведення часу шляхом відкритого голосування вподобайками на ютуб-каналі коледжу.

Якщо вам потрібна мотивація і гарний приклад – заходьте і мотивуйтесь! Здорова молодь – наш внесок у ПЕРЕМОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ!

09.11.2023