«Ігри патріотів» в КФК ДУЕТ

Присвячений стійкості, мужності, силі та витривалості наших захисників і захисниць, у коледжі пройшов спортивний онлайн-захід «Ігри патріотів». Протягом двох тижнів здобувачі освіти у коротких відеороликах демонстрували свою фізичну активність різноманітних напрямків: вправи на турніках, на тренажерах, у домашніх умовах та на свіжому повітрі, баскетбольні навички, бійцівську міць та гімнастичну гнучкість.

Переможців обирали відкритим голосуванням за кількістю вподобайок на ютуб-каналі коледжу. Хоч і не проста це була справа, та маємо результати:

• гран-прі одностайно присудили студентці групи ФБС – 23 2/9 Гончаровій Олександрі за відео на повітряному полотні,

• 1 місце отримала студентка групи ІБАС – 23 1/9 Лазукіна Уляна – відео із вправами на свіжому повітрі та велокрос,

• 2 місце виборола студентка групи ФБС – 23 1/9 Лубенець Анна – відео заняття зі степ-аеробіки,

• 3 місце по праву отримав студент групи ТКД – 22 1/9 Тараненко Данііл – відео по спортивному туризму.

Гарний приклад подала своїм студентам і наша молода викладачка Шпак Олена, яка теж доєдналася до спортивного флешмобу і потрапила у десятку кращих! У нашої країни є майбутнє із такою молоддю! СЛАВА УКРАЇНІ!

17.10.2023