Тренінг для держслужбовців від кафедри психології ДУЕТ

На жаль, мало людей пов'язують професійне вигорання зі стресом. А стрес – це те, що ми зараз переживаємо. Вигорання не є ознакою втоми, а є клінічним синдромом, який навіть потребує лікування.

Знижений рівень працездатності є болючою темою для спеціалістів різних галузей нашого міста. Для держслужбовців Саксаганського виконкому завідувачка кафедри психології ДУЕТ Єлизавета Давоян провела тренінг з теми професійного вигоряння. Під час спілкування розглянули основні симптоми та визначили профілактичні кроки.

Впевнені, що тренінг від ДУЕТ допоможе ще краще зрозуміти себе, почути свій внутрішній голос і заново віднайти бажання працювати та створювати щось нове на благо міста.

12.10.2023