Вітаємо переможців конкурсу наукових робіт від ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Студенти Державного університету економіки і технологій здобули перемогу в конкурсі наукових робіт від ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Команда у складі здобувачів групи Пр-20-1 Анни Поддуєвої та Саміра Рокуша дослідили актуальну для багатьох підприємств тему та закцентували увагу на головних прогалинах нашого законодавства у сфері забезпечення правосуддя.

Серйозність і ґрунтовність дослідження засвідчує навіть сама тема роботи – «Обґрунтування конституційності позасудового порядку вирішення колективних трудових спорів, визначеного ст.7 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів» в контексті реалізації конституційних прав громадян на доступ до правосуддя за статтями 55, 124 Конституції України».

Більше дивись у відео.

ДУЕТ вітає з перемогою і пишається нашими розумниками і розумницями!

12.10.2023