Робота з джерелами та фактчекінг

Редагування історичних текстів і пошук реальних і нереальних фактів в історії – саме про це говорили на лекції з дисципліни «Робота з джерелами та фактчекінг», яку викладає Ольга Гончар.

На заняття також запросили головну редакторку онлайн-медіа «Перший Криворізький» Софію Скибу. Разом з нею студенти і студентки програми «Міжнародна інформація та журналістика» практично розглянули проєкт «Історичне літо», присвячений історії Криворіжжя.

Студентам і студенткам ДУЕТ пощастило глибше зануритися у світ фактчекінгу та бути одними з тих, хто може перевірити нашу історію.

Лекторкам було важливо почути голоси молоді щодо теми впливу минулого на сьогодення. Адже саме студентам та студенткам творити наше майбутнє і відбудовувати Україну!

11.10.2023