Тренінг «КРЕАТИВНЕ МИСЛЕННЯ»

Університет «АрселорМіттал в Україні" 14.04.2020 р. о 14:00 провів тренінг «КРЕАТИВНЕ МИСЛЕННЯ» для студентів і викладачів Криворізького економічного інституту

Ми живемо в мінливому, парадоксальному, складному і невизначеному світі. Те, що приводило до успіху вчора, сьогодні може не спрацювати. Здатність креативно мислити допомагає швидко адаптуватися в стрімко мінливому світі і досягати проривних результатів на постійній основі.

Мета тренінгу:

Дати слухачам системне уявлення про креативне мислення, розглянути алгоритм прийняття рішень і закріпити знання на практиці. В процесі тренінгу учасники зможуть освоїти сучасні методи і технології креативного мислення і управління інноваційним процесом. Тренінг стимулює креативне мислення й активізує творчий потенціал.

Під час тренінгу були розглянуті такі питання:

*Синкретичність. Причинно-наслідкові зв'язки. Асоціативне мислення.

*Альтернативи і асоціації. Метод «Стравінського».

*Віяло концепцій. Метод «Інверсії».

*Провокаційні ідеї. Метод фокальних об'єктів.

*6 капелюхів мислення де Боно.

Посилання на Zoom конференцію буде надіслана зареєстрованим учасникам на пошту.

Реєстрація за посиланням:

13.04.2020