Фінальна частина Міжнародного стажування для студентів юридичних клінік UP

5-6 жовтня відбудеться фінальна частина Міжнародного стажування для студентів юридичних клінік UP. П'ять команд, які під час конкурсу юридичних есе показали найкращі результати, продовжать змагання в офлайн форматі.

Протягом 2 днів команди-фіналістки презентують виконане домашнє завдання, а також працюватимуть над правовим кейсом, спеціально розробленим для конкурсу.

Стажування традиційно відбувається в межах VI International Scientific Congress Society of Ambient Intelligence 2023.

Цьогоріч темою стажування є «Доброчесна публічна служба: міф чи реальність?», і його проведення підтримали партнери – Національне агентство з питань державної служби НАДС, а також Проєкт USAID_ВзаємоДія. Тому учасники та учасниці не тільки зможуть продемонструвати свої знання та навички під час роботи над кейсами, а й дізнатися чимало про публічну службу, поспілкуватися з тими, хто формує державну політику у сфері публічної  служби, та навіть пройти пробне тестування в Центрі оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби НАДС.

03.10.2023